Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Analitinė chromatografija

Analitine chromatografija

Nuo pat pirmųjų chromatografijos proceso atsiradimo dienų, Merck siūlo daugybę produktų, kurie buvo pripažinti nepakeičiamais chromatografijos technologinio proceso vystymesi. Visas dėmesys sutelktas į klientą bei individualių projektų plėtojimą. Daugiametė patirtis rodo, kad sėkmingai įgyvendinus vieną projektą, imamasi naujo, panaudojant įgytas žinias ir nuolat tobulėjant. Kompanija Merck šiandien yra viena iš rinkos lyderių skysčių chromatografijos srityje ir nuolat plėtoja sorbentų, analitinių ir preparatyvinių kolonėlių, mėginių paruošimo, plonasluoksnės chromatografijos ir biochromatografijos produktus.

Analitinė HPLC

Jau daugybę metų Merck tiekia aukščiausios kokybės HPLC atskyrimo priemones bei HPLC kolonėles. Net ir sudėtingiausiems moksliniams tyrimams, kokybės kontrolei, aplinkos, klinikinei ir biocheminei analizei HPLC atskyrimas bus atliktas patikimai. Merck HPLC kolonėlių žinomiausi prekiniai ženklai: LiChrosorb®, LiChrospher®, Superspher®.

Dujų chromatografija

Nepaisant vis atsirandančių analitinės chemijos naujovių, dujų chromatografija išlieka vienu iš dažniausiai naudojamų analizės metodų. Joks kitas analitinis metodas negali apjungti analizės greičio ir jautrumo vienu metu. Platus spektras aukšto grynumo tirpiklių ir standartų, pritaikytų aukšto jautrumo medžiagoms, tokioms, kaip pavyzdžiui, pesticidų likučiai ir pėdsakai. Taip pat dujų chromatografijai skirti tirpikliai, standartiniai tirpalai, bei derivatizavimo reagentai

Jonų chromatografija

Jonų chromatografijoje nuolat yra naudojami kalibravimo tirpalai. Šiam tikslui Merck siūlo daugybę sprendimų. Naujesni jonų chromatografijos pasiūlymai yra kelių elementų sprendimai aplinkos analizei. Naujieji standartiniai azoto ir fosforo tirpalai yra geresni nei tradiciniai nitratų ir fosfatų jonų tirpalai. Visi jonų chromatografijos standartiniai tirpalai, išskyrus fluoridų tirpalus, gali būti atsekti NIST (Nacionalinis standartų ir technologijos institutas, Gaithersburg, JAV).

Mobilios fazės chromatografijai

Analitinė HPLC tapo svarbiausia pozicija mokslinių tyrimų ir plėtros, farmacijos kokybės kontrolės ir aplinkos analizės procesuose. Skirtingų procesų įvairovė kelia aukštus reikalavimus naudojamiems tirpikliams. Norint gauti tikslius HPLC ir TLC chromatografijos rezultatus, labai svarbu, kad naudojami tirpikliai būtų aukšto švarumo, mažai absorbuotų UV, mažo rūgštingumo ir šarmingumo, kartu su mažais garinimo likučiais. Šiuos reikalavimus idealiai atitinka Merck LiChrosolv® tirpikliai. LiChrosolv® tirpikliai skirti skysčių chromatografijai bei skysčių chromatografijai su masių spektrometrija. Prepsolv® tirpikliai skirti preparatyvinei chromatografijai, LiChropur® reagentai analitinei HPLC.

Mėginių paruošimas chromatografijai

Kad būtų galima naudotis visomis chromatografijos galimybėmis, mėginys turi būti optimaliai paruoštas. Kokybiškas ir specifinis mėginio paruošimas užtikrina racionalią, ekonomišką ir reikšmingą analizę. Siekdama palengvinti jūsų darbą bei užtikrinti patikimus tyrimus, Merck siūlo Extrelut® sorbentus, skystis-skystis ekstrahavimui skirtas kolonėles, LiChrolut® sorbentus bei kolonėlių kasetes kietosios fazės ekstrahavimui. LiChrospher® ADS - tai trečioji produktų linija mėginių paruošimui, kuri yra sukurta LC-integruotam, automatizuotam mėginių paruošimui.

Plonasluoksnė chromatografija

Plonasluoksnės chromatografijos (TLC) metodas yra paprastas, greitas ir labai universalus plataus spektro medžiagų tyrimams. Kaip plonasluoksnės chromatografijos pradininkė, šiandien Merck siūlo daugybę naujų ir patikimų produktų. Tiek rankinis, tiek automatinis aukštos kokybės TLC turi daug privalumų: sumažina išlaidas, palengvina darbo procesą, analizuoja kelis mėginius identiškomis sąlygomis vienu metu, mėginio paruošimas ir analizė yra lengvai atkartojami. TLC lengvai pritaikomas prie preparatyvinės PLC skalės.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus