Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Bendra biofarmacijos įranga

Bendra biofarmacijos įranga

GMP autoklavai, GMP plovimo mašinos, WFI injekcinio vandens gamybos sistemos, PSG farmacinio garo sistemos, CED nuolatinio veikimo dekontaminavimo sistemos biotechnologijai ir BSL 3 lygio laboratorijoms, VHP vandenilio peroksido garų sistemos patalpų ir LAF įrangos sterilizacijai. Diafragminiai ir peristaltiniai siurbliai.

Norint pagerinti sterilizavimo, nukenksminimo ir plovimo procesus, Jums reikalinga patikima ir efektyvi įranga. Mes padėsime Jums aptikti darbo proceso tūkumus bei pasiūlysime tinkamiausius sprendimus. Taupantys energiją, patikimi, efektyvūs STERIS GMP autoklavai, GMP plovimo mašinos, WFI injekcinio vandens gamybos sistemos, PSG farmacinio garo sistemos, CED nuolatinio veikimo dekontaminavimo sistemos biotechnologijai ir BSL 3 lygio laboratorijoms, VHP vandenilio peroksido garų sistemos patalpų ir LAF įrangos sterilizacijai. 

Neatsiejama bioafarmacinės pramonės dalis yra tirpalų transportavimas ir tam tikslui naudojami įvairius siurbliai. Vieni paprasčiausių naudojimo atžvilgiu ir neturintys kontakto su tirpalu yra peristaltiniai siurbliai. Priklausomai nuo komplektacijos peristaltiniai siurbliai gali būti su analoginių valdymu skirti tirpalu perpumpavimui numanomu, patogiausiu, greičiu. Arba gali būti skaitmeniniai, kalibruojami, su tiksliu pumpavimo greičiu bei dozavimo galimybe. Peristaltinio siurblio trūkumas yra pakankamai didelė pulsacija. Jos mažinimui naudojamas dvigubas žarnynas – kur tirpalas pumpuojamas per dvi lygiagrečiai esamas žarnas – taip sumažinant gurkšnio arba pulsacijos dydį. Jei tokio sprendimo nepakanka procesuose naudojami beveik nepulsuojantis, keturių diafragmų Quattroflo siurbliai. Siurbliai gali generuoti iki 20000L/val greitį yra pilnai automatizuojami, esant poreikiui ir validuojami. Siurbliai gali tarnauto kaip TFF, chromatografijos ar paprastojo filtravimo proceso dalis arba kaip pagrindinis komponentas.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus