Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Filtravimo įranga mėginių analizei

Merck Filtravimo įranga mėginių analizei

Direct Detect® - unikalūs sprendimai baltymų kiekybinei analizei IR spektrometrijos būdu. 

Biologiniai žymenys ir imuniniai tyrimai

Mes ne tik siūlome jums didžiausią pasirinkimą biologinių žymenų tyrimų, įskaitant ELISA, RIA ir MILLIPLEX® MAP (multi-analičių plokštės), naudodami mūsų rinkinius, reagentus bei aukštos kokybės įrankius, galėsite nuosekliai siekti geriausių rezultatų, sutaupysite laiko bei finansinių išlaidų.

Western Blotting

Western blotting yra vienas iš dažniausiai naudojamų metodų laboratorijoje, tačiau vis dar kyla sunkumų gaunant nuoseklius kokybiškus rezultatus. Apibendrindami daugelio metų mokslinius tyrimus, Merck įnešė savo indėlį į Western blotting inovacijas. Apžvelgdami išplėstą Western blotting produktų grupę, turime paminėti reagentus, skirtus cheminei liuminescencijai ir fluorescencijai, baltymų išskyrimo rinkinius, perdavimo membranas, taip pat SNAP i.d.® 2.0 sistemą. Tai nauja antros kartos Western blotting metodo imunodetekcijos etapo baltymų aptikimo sistema, kuri sumažina blokavimą, plovimo ir antikūnų inkubacijos laiką nuo valandų iki minučių.

Baltymų kokybinė ir kiekybinė analizė

Naudodami Direct Detect® spektrometrą, rezultatus gausite tiesiog užlašinę 2 μL mėginio. Nereikalingas atskiras mėginio paruošimas, nėra jokio varginančio standartinių kreivių sudarinėjimo, nereikalingos kiuvetės, taip pat nelieka jokių skystų atliekų. Su Direct Detect® sistema gauti rezultatai yra tikslesni, be jokių trikdžių, būdingų įprastiems kolorimetriniams tyrimams. Sistema, skaičiuodama amidines jungtis baltymo grandinėje, tiksliai nustato vidinę baltymo sudėtį nesiremdama amino rugščių išsidestymu, rišamosiomis savybėmis ar redokso potencialu. Jūs galėsite įvertinti sudėtinių mišinių pagrindinius komponentus, kurie skiriasi savo I ir II amidiniu regionu (pvz. lipidai ir karbohidratai) – kas labai palengvina lizatų paruošimą ir membraninį filtravimą (lengviau nei bet kada anksčiau!)

Antikūnai ir tyrimų sistemos

Kompanija Merck skiria ypatingą dėmesį antikūnams ir tyrimų sistemoms. Kartu su Upstate® ir Chemicon®, Merck tiekia rinkai validuotus antikūnus, skirtus šioms mokslinių tyrimų sritims: neurologijai, epigenetikai bei ląstelių signalų, vėžiniams, ląstelių struktūros tyrimams.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus