Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

II vandens kokybės lygis

vandens kokybe laboratorijoje

Vanduo yra vienas iš dažniausiai naudojamų tirpiklių laboratorijoje. Kai kuriais atvejais vanduo sudaro daugiau nei 99% visos tirpalo masės. Todėl laboratorijoje naudojamo vandens kokybė yra kritinis faktorius, lemiantis atliekamų bandymų ar testų kokybę bei patikimumą. Pagal išgryninimo kokybę vanduo yra skirstomas į: I vandens kokybės lygis, II vandens kokybės lygis, III vandens kokybės lygis. Taip pat išskiriama atskira, analizatoriams skirtų, vandens sistemų grupė.

Merck vandens sistemos, sukurtos tiekti švarų vandenį (II vandens kokybės lygio), naudojant kelias valymo technologijas. Gautas vanduo naudojamas buferinų tirpalų gamybai, pH tirpalų ruošimui, mikrobiologinių terpių ruošimui ir įrangos maitinimui.

Merck vandens sistemos, sukurtos tiekti švarų vandenį (II vandens kokybės lygio), naudoja kelias valymo technologijas. Gautas vanduo naudojamas buferinų tirpalų gamybai, pH tirpalų ruošimui, mikrobiologinių terpių ruošimui ir naudojamas šiuose prietaisuose:    

  • Ultrašvaraus vandens (I vandens kokybės lygio) Milli-Q sistemai;
  • Klinikiniams analizatoriams;
  • Skalbimo mašinoms;
  • SSt autoklavams.

Norėdami pasirinkti jūsų laboratorijai tinkamą vandens sistemą, turėtumėte vadovautis šiais parametrais: momentinėmis ir dieninėmis švaraus vandens sąnaudomis, vandens kokybės monitoringu bei sertifikavimo lygiu ir kt.

Elix Advantage vandens gryninimo sistemos

Laboratorijų sistemai, kuriai reikia iki 300 L/dieną švaraus vandens. Kompaktiškos Elix Advantage vandens valymo sistemos apjungia moderniausią Merck Elix elektrodejonizavimo technologiją, geriausią vandens valymo technologiją pirminio valymo filtrais Progard, pažangią atvirkštinės osmozės technologiją ir valymą 254 nm UV lempa. Tiekia suslėgtą ir švarų nuo bakterijų vandenį bet kur ir bet kada, kai tik Jums jo reikia. E-POD (pristatymo punktas) sutaupo Jūsų laboratorijos erdvę ir suteikia daug patogumo naudojant šį švarų vandenį.

Elix vandens gryninimo sistemos

Laboratorijų sistemai, kuriai reikia iki 300 l/dieną. Kompaktiškos Elix vandens valymo sistemos sujungia Merck moderniausią Elix elektrodejonizavimo technologiją su geriausia vandens valymo technologija – Progard pirminio valymo filtrais, pažangia atvirkštinės osmozės technologija ir 254 nm UV lempa.

Elix 20/35/100 vandens gryninimo sistemos

Laboratorijų sistemai, kuriai reikia iki 4000 l/dieną švaraus vandens. Merck užtikrina, kad visų tiekiamų sistemų visos sudedamosios dalys yra suprojektuotos ir pagamintos pagal griežčiausius reikalavimus. Taip garantuoja, kad visa valymo sistema atitiks numatytą jai efektyvumo lygį

Elix® Essential 3, 5, 10, 15 vandens gryninimo sistemos

Laboratorijų sistemai, kuriai reikia iki 300 l/dieną švaraus vandens. Idealiai tinka laboratorijoms, kurioms reikia paprastai naudojamos ekonomiškos vandens sistemos, kuri patikimai tiektų aukštos kokybės 2 švarumo lygio vandenį. Patentuota Elix elektrodejonizavimo technologija derinama su kitomis vandens valymo technologijomis, tokiomis kaip pirminis valymas, atvirkštinė osmozė, UV lempos (Elix® Essential UV sistemose), kad būtų gaunamas 2 švarumo lygio vanduo su nuolatiniais, patikimais ir aukštais vandens parametrais. Elix® elektrodejonizavimo modulio dėka – labai žemos ir visada prognozuojamos eksploatacinės išlaidos, taip pat sumažintos vandens ir elektros sąnaudos.

Elix Gulfstream 35/70/100 vandens gryninimo sistemos

Laboratorijų sistemoms, kurioms reikia iki 2000 l/dieną. Laboratorijoms, ieškančioms “visko viename” - Elix Gulfstream sistemos yra puiki išeitis. Kompaktiškos sistemos ant ratukų, yra skirtos tiekti suslėgtą švarų vandenį nuotoliniams dozatoriams arba kitai laboratorinei įrangai (stiklo plovykloms, automatizuotoms kultūrinių terpių įrangoms).

RiOs-DI sistemos

Mažoms dieninėms sąnaudoms (iki 10 l/dieną). Laboratorijoms, ieškančioms alternatyvų individualiems distiliatoriams ir mažoms dejonizavimo kasetėms. RiOs-DI yra paprastos, ekonomiškos ir lengvai naudojamos sistemos.

Milli-DI sistemos

Mažoms dieninėms sąnaudoms (iki 10l/dieną). Laboratorijoms, ieškančioms alternatyvų individualiems distiliatoriams ir mažoms dejonizavimo kasetėms. Milli-DI yra paprastos, ekonomiškos ir lengvai naudojamos sistemos.

Vandens saugojimo rezervuarai

Esant dideliam momentiniam švaraus vandens poreikiui, daugumai švaraus vandens sistemų reikalingas vandens rezervuaras. Merck sukūrė daugybę rezervuarų, tačiau visi jie atitinka vieną pagrindinę taisyklę – vanduo turi nedegraduoti.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus