Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

III vandens kokybės lygis

vandens kokybes lygis

Vanduo yra vienas iš dažniausiai naudojamų tirpiklių laboratorijoje. Kai kuriais atvejais vanduo sudaro daugiau nei 99% visos tirpalo masės. Todėl laboratorijoje naudojamo vandens kokybė yra kritinis faktorius, lemiantis atliekamų bandymų ar testų kokybę bei patikimumą. Pagal išgryninimo kokybę vanduo yra skirstomas į: I vandens kokybės lygis, II vandens kokybės lygis, III vandens kokybės lygis. Taip pat išskiriama atskira, analizatoriams skirtų, vandens sistemų grupė.

Merck vandens sistemos naudoja kelias gryninimo technologijas III švarumo lygio vandeniui gauti. Gautas vanduo naudojamas plovimo mašinoms, galutiniam stiklinių indų skalavimui, kaitinimo vonelėms, autoklavams bei kt.

Bet kuriai laboratorijai būtina švaraus vandens gamyba. Daugumai vartotojų ji yra susijusi su didelėmis sąnaudomis, nuolatine technine priežiūra, tačiau visa tai atsiranda dėl pasenusių vandens valymo sistemų, kurios negali užtikrinti, kad gaunamo vandens kokybė išliks pastovi visą laiką. Meck gali išspręsti visas šias problemas, susijusias su III vandens kokybės lygio vandens gavimu. Merck vandens sistemos naudoja kelias gryninimo technologijas, o gaunamas vanduo tinka:        

  • Plovimo mašinoms, galutiniam stiklinių indų skalavimui;       
  • Kaitinimo vonelėms;       
  • Autoklavams bei kt. 

Norėdami pasirinkti jūsų laboratorijai tinkamą vandens sistemą, turėtumėte vadovautis keliais parametrais: momentinėmis ir dieninėmis švaraus vandens sąnaudomis, vandens kokybės monitoringu bei sertifikavimo lygiu ir kt.
Mūsų specialistai maloniai aptars su jumis visus šiuos parametrus ir padės pasirinkti laboratorinio vandens sistemą, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius!

RiOs 3, 5, 8 vandens gryninimo systemos

Pagamina iki 192 L/dieną švaraus vandens (3 lygio) tiesiai iš vandentiekio vandens.
Tai puikus sprendimas laboratorijoms, ieškančioms alternatyvaus sprendimo individualiam vandens distiliavimui, su mažomis dejonizavimo kasetėms. RiOs-3 - paprasta, ekonomiška ir lengvai valdoma vandens gryninimo sistema.           

RiOs™ Essential 5, 8, 16, 24 vandens gryninimo sistemos

Laboratorijoms, kurioms reikia iki 480 L/dieną
Idealiai tinka laboratorijoms, kurioms reikia patikimos, gaminančios pastovų aukštos kokybės 3 švarumo lygio vandenį, sistemos. Ji apima papildomas vandens gryninimo technikas, įskaitant pirminį valymą ir aukštos kokybės reversinės osmozės (RO) membranas.

Įdiegtos RO technologijos ir automatinių, save prižiūrinčių RO funkcijų dėka, RiOs™ Essential sistemos yra labai patvarios ir nereikalauja daug priežiūros. Sistema teturi vieną keičiamą Progard® pirminio valymo filtrą, kurį labai lengva pakeisti, o užtrunkama tik kelias minutes.

Dėka RO vandens regeneravimo kilpos, sistemos vartotojai turi mažas eksploatavimo išlaidas. RO regeneravimo kilpa prailgina pirminio valymo filtro gyvavimo laiką ir sumažina sistemos vandens sunaudojimą 50% ir daugiau (palyginus su standartinėmis RO sistemomis).           

RiOs 30/50/100/150/200 vandens gryninimo sistemos

Didelėms laboratorijoms arba visam pastatui (iki 8000 L/dieną)
Merck užtikrina, kad visų tiekiamų sistemų visos sudedamosios dalys yra suprojektuotos ir pagamintos pagal griežčiausius reikalavimus. Taip garantuoja, kad visa valymo sistema atitiks numatytą jai efektyvumo lygį.           

Vandens saugojimo rezervuarai

Esant dideliam momentiniam švaraus vandens poreikiui, daugumai švaraus vandens sistemų reikalingas vandens rezervuaras. Merck sukūrė daugybę rezervuarų, tačiau visi jie atitinka vieną pagrindinę taisyklę – vanduo turi nedegraduoti.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus