Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Imunodiagnostika bei Multiplex platformos

Pilnas biologinis vaizdas susideda iš individualių analičių sumos. Tam, kad sudėti visas galvosūkio dalis kartu, Merck sukūrė didžiausią imunorinkinių bazę, skirtą tirpiems bei tarpląsteliniams biologiniams žymenims bei pilną spektrą Luminex® instrumentų.

Biožymenys ir imunodiagnostiniai tyrimai

Merck siūlo daugybę multiplex ir vieno baltymo tyrimų intraląsteliniams ir tirpiems biožymenims. Multiplex instrumentai, pritaikyti atlikti reikiamus multiplex tyrimus, suteiks jums galimybę maksimaliai išnaudoti Luminex® xMAP® technologiją biožymenų tikrinimui ir baltymų analizei. Luminex® multiplex instrumentai naudojami, kai reikia didelio tankio ir didelio našumo tuo pačiu metu.

Western Blotting ir IHC

Western blotting technika yra viena iš dažniausiai naudojamų laboratorijose, ypač jei dar turite sunkumų gaunant nuoseklius ir kokybiškus rezultatus. Merck siūlo daugybę produktų, įskaitant optimizuotus Western blotting reagentus cheminei liuminescencijai ir fluorescencijai, taip pat SNAP i.d.® 2.0 sistemą, kuri sumažina blokavimą ir antikūnų inkubacijos laiką nuo valandų iki minučių.

Baltymų analizė

Pirmoji infraraudonųjų spindulių (IR) biomolekulinės analizės sistema – spektrometras Direct Detect®. Siekiant tikslesnių rezultatų IR spektrometrijos būdu matuojama baltymų ir peptidų amidinių grupių absorbcija. Lyginant su tradiciniais kolorimetriniais tyrimais, šis metodas yra tikslesnis ir greitesnis. Tinkamas naudoti su detergentais, redukuojančiais junginiais ir kitais buferių komponentais, kurie trukdo atlikti mėginio analizę tradiciniais baltymų nustatymo metodais. Analizei sunaudojama tik 2 μL mėginio, tai ypač svarbu, kai naudojamas brangus mėginys. Naujo programinės įrangos modulio dėka, dabar galima analizuoti lipidų ir detergentų ilgas alifatines grandines.

Antikūnai ir tyrimai

Kompanija Merck skiria ypatingą dėmesį antikūnams ir tyrimams. Kartu su Upstate® ir Chemicon®, Merck tiekia rinkai validuotus antikūnus, skirtus šioms mokslinių tyrimų sritims: neurologijai, epigenetikai bei ląstelių signalų, vėžiniams, ląstelių struktūros tyrimams.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus