Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Inhibitoriai ir biocheminiai junginiai

inhibitoriai ir biocheminiai junginiai

Mokslininkų, tyrinėjančių ląstelių signalus ir kitus mechanizmus, kontroliuojančius ląstelių išlikimą, funkcijas ir fenotipus, pagrindiniu įrankiu tapo mažos molekulės masės junginių, įskaitant inhibitorius, bei aktyvatorius, tyrimai. Merck Calbiochem® reagentai buvo aprašyti tūkstančiuose publikuojamųjų leidinių bei yra gerai žinomi visame pasaulyje. Merck Calbiochem® siūlo plačiausią gamą aukštos kokybės mažos molekulinės masės junginių, inhibitorių, aktyvatorių, ląstelių signalų kelių kaskadų ir visus būtiniausius biocheminius komponentus.

Inhibitoriai

Merck Calbiochem® siūlomi inhibitoriai: kinazės/fosfatazės, ląstelių gyvybingumo, proteazės, neutrodegeneracijos, oksidacinio streso, inhibitorių kokteiliai bei kiti.

Biocheminiai junginiai

Tam tikrose mokslinių tyrimų srityse, tokiose, kaip molekulinė biologija, ląstelių analizė, chromatografinis atskyrimas ir baltymų nustatymas, reikalingi tam tikri specifiniai biocheminiai junginiai su tam tikromis savybėmis. Todėl kiekvienoje gyvybės mokslų tyrimų laboratorijoje yra būtini biocheminiai junginiai, kaip pavyzdžiui, antibiotikai, buferiai, plovikliai, dažai, substratai. Biocheminiai junginiai yra labai svarbūs moksliniuose tyrimuose, įskaitant vėžį, apoptozę, ląstelių signalus, neurologiją, ląstelių gyvybinius procesus, toksiškumą, metabolizmą, ląstelių struktūrą, epigenetiką, uždegimus ir imunologiją bei kamienines ląsteles.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus