Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Matavimo ir analizės įranga

matavimo ir analizes irangaPlatus spektras laboratorinių matavimo ir analizės įrenginių, skirtų laiko matavimui bei mechaninių, temperatūrinių, optinių ir elektrocheminių savybių matavimui.

OHAUS, KERN ir kitų gamintojų svarstyklės: analitinės, precizinės, nešiojamos, pramoninės. Taip pat drėgmės analizatoriai, svareliai ir kiti priedai svorio nustatymui.

Tūrio nustatymui – volumetrinės kolbos, matavimo cilindrai, graduotos pipetės, Pastero ir mikro pipetės, paprastos ir skaitmeninės biuretės, dispenseriai, vienkanalės ir daugiakanalės pipetės.

Parinksime reikalingus įrankius temperatūros nustatymui prietaisuose, patalpose ar darbinėje medžiagoje. Tai gali būti indikatorinės juostelės, skaitmeniniai, preciziniai ir stiklo termometrai, duomenų kaupikliai („data loggers“), meteorologinės stotelės ir t.t.

Optinei analizei turime didinamuosius stiklus, standartinius ir invertuotus mikroskopus, stereo mikroskopus ir jų kameras, refraktometrus, spektrofotometrus ir jiems reikalingus priedus, kolorimetrus ir kt.

Tiekiame prietaisus elektrocheminėms savybėms nustatyti – pH, mV ir jonų matavimo prietaisai, elektrodai, standartiniai tirpalai, ištirpusio deguonies ir multi-parametrų matuokliai.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus