Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Mikroorganizmų identifikavimo ir fenotipavimo įranga

Mikroorganizmų identifikavimo ir fenotipavimo įranga

Bakterijų, mielių ir grybų nustatymas

Biolog mikroorganizmų identifikavimo sistemos pagalba galima greitai ir kokybiškai nustatyti daugiau nei 2500 rūšių aerobinių ir anaerobinių bakterijų, mielių ir grybų. Ši, nesudėtinga sistema, naudojama laboratorijos kokybės identifikavimui. Biolog sistemos nekelia ypatingų laboratorinių reikalavimų bei nenaudoja įprastinių juostelių arba lėkštelių. Biolog sistemos gali būti nuo pilnai ar pusiau automatinių iki rankiniu būdu nuskaitomų bei tinka bet kokio dydžio laboratorijoms. Biolog naujausios kartos redoks chemikalai leidžia tirti ir identifikuoti gramneigiamas ir gramteigiamas aerobines bakterijas toje pačioje testavimo mikroplokštelėje. Dažymas Gramo būdu ir kiti pasirengiamieji testai nebereikalingi. Pasiruošimas analizei užtrunka tik vieną minutę. Išplėstinė Gen III duomenų bazė yra sukurta siekiant patenkinti Biolog klientų poreikį bei apima daugelį mikrobiologijos sričių.

Mikroorganizmų identifikavimui naudojamas metabolinio antspaudo principas. Biolog sistemos veikimo principas paremtas mikroorganizmų auginimu ant 96 šulinėlių mikroplokštelių su skirtingais 94 anglies šaltiniais ir cheminio jautrumo junginiais. Mikroorganizmų gebėjimas utilizuoti tam tikrus anglies šaltinius sudaro unikalų fenotipo antspaudą konkrečiam mikroorganizmui. Naudojant anglies šaltinius iš skirtingų mikroplokštelės šulinėlių, mikroorganizmas kvėpuoja. Bakterijų kvėpavimo procesas redukuoja tetrazolo dažus, esančius kartu su anglies šaltiniais ir šie šulinėliai pakeičia spalvą į violetinę. Galutinis rezultatas – kombinacija nuspalvintų ir bespalvių šulinėlių, kurie charakterizuoja konkretų mikroorganizmą. Ši kombinacija nuskaitoma mikroplokštelių skaitytuvu ir per kelias sekundes programinės įrangos pagalba nustatoma mikroorganizmo rūšis.

Fenotipo mikrogardelių sistemos pagalba galima stebėti mikroorganizmų metabolinius pokyčius priklausomai nuo aplinkos pokyčių.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus