Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Nauja Stericup® Quick Release sterilaus filtravimo sistema su didelio pratekamumo Millipore Express® PLUS PES membrana.

Kuo naujieji Stericup® Filtrai pranašesni?

a
Žiūrėti video

Stericup® Sterilaus Vakuminio filtravimo sistema yra plačiai naudojama moksliniuose tyrimuose ir kasdieniniuose darbuose įvairiose laboratorijose. Populiarumą pasauliniu mastu įgavo dėl patikimumo, aukštos kokybės membranų ir optimalaus filtravimo sterilių buferių bei terpių ruošimui. Naudojant atnaujintą Stericup® Quick Release sistemą gaunami tie patys neabejotini rezultatai kaip ir su originaliais Stericup® filtrais, tačiau darbo efektyvumą didina patobulimai, įkvėpti viso pasaulio mokslininkų

Stericup® Quick Release sistemą sudaro Steritop® vakuuminis filtras su naujo dizaino surinkimo buteliu (nuo 150 iki 1000 mL). Naujoji sistema palengvina buferių sterilizavimo arba nuskaidrinimo darbus ruošiant ląstelių ar audinių kultūrų terpes ar kitus vandeninius tirpalus.

Išbandyti nemokamai >>>

Kuo naujieji Stericup® Filtrai pranašesni?

Kas naujo?

Greito atjungimo (quick release) filtravimo piltuvėlis atjungiamas nuo surinkimo butelio paprastu 90 laipsnių pasukimu, sumažinančiu išpylimo tikimybę ir supaprastinantis procedūrą.

Matinis, didesnis paviršius užrašams ant surinkimo butelio ir šviesesnė dangtelio spalva palengvinanti aiškų ženklinimą, įskaitomumą ir sumažinanti kritinių klaidų kiekį

Patikimas kamštelis yra sukurtas taip, kad užtikrintų sandarų ir saugų uždarymą, esant tiek drėgnoms, tiek sausoms sąlygoms. Daugiau neteks nerimauti dėl užteršto ar išpilto sterilaus mėginio.

Stericup Sterilaus Vakuminio filtravimo sistem
Kuo geresnis?

Aiškus produkto identifikavimas -membranos charakteristikos (medžiaga, iš kurios pagaminta membrana, porų dydis).

Stericup® filtro įpakavimas užtikrina sterilumą gabenant ir sandėliuojant.

Patobulinta nuplėšiama ir priklijuojama etiketė ant sterilaus įpakavimo aiškiai nurodo filtro kataloginį ir serijinį numerius. Paprasčiausiai nuplėškite ir įklijuokite į laboratorijos užrašinę tiksliam sekimui ir informacijai.

Sukurtas vienkartiniam naudojimui. Stericup® Quick Release sumažina netyčinio pakartotinio panaudojimo tikimybę, užtikrinant terpės sterilumą pradžioje ir pabaigoje.

Tokie Patys Patikimi Rezultatai + Atnaujintas Dizainas

Viskas, kas padarė originalius Stericup® filtrus nuolatiniais Jūsų ir viso pasaulio laboratorijose, išlieka pagrindu naujoje Stericup® Quick Release sistemoje.

  • Įrodytas Millipore® Membranų efektyvumas su pirmaujančia membranos technologija suteikiančia didelį filtravimo greitį (high-flow rate), mažą baltymų surišimą ir išsaugančią tūrį.
  • Kompaktiškas, patogus surinkimo butelis užtikrina kontrolę ir stabilumą filtravimo metu, padarydamas Stericup® Quick Release filtrą idealiu naudojimui laminarinėje spintoje.
  • Surinkimo butelio apačia sukurta taip, kad juos būtų galima patogiai sudėti ir laikyti vieną ant kito.
  • ‘’Liežuvėlis’’ yra įmontuotas į filtravimo piltuvėlyje, kad būtų galima patikimai naudoti priešfiltrius.
  • Surinkimo butelis yra pagamintas iš švaraus ir patvaraus polistireno ir visa sistema yra sterilizuota naudojant gama spindulius.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus