Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Švarios patalpos

Švarių patalpų įrengimas

Gamybos procesams keliami vis didesni reikalavimai, verčiantys pramonės įmones naudoti įrenginius, kurie užtikrintų galutinio produkto kokybę. Bendradarbiaudami su kompanija Telstar, kuri sukaupusi daugiau kaip 30 metų darbo patirtį švarių patalpų įrengimo srityje, mes galime pasiūlyti pačius įvairiausius sprendimus, atitinkančius kliento poreikius. Nuolat atsinaujinančios šios srities technologijos bei puiki mūsų profesionalų komanda padės optimizuoti procesus, atsižvelgdama į išteklius, erdves, įrangą bei energijos sąnaudas. Teikdami pirmenybę kokybei, mes vadovaujamės Telstar filosofija, pagal kurią visi įrenginiai atitinka tarptautinius standartus, yra modernių technologijų, lengvai valdomi bei saugūs. 

Tinkamas projektavimas yra pagrindinis reikalavimas, užtikrinantis patalpos švarumą ir sterilumą. Laboratorija turi būti įrengta taip, kad būtų lengvai valoma ir dezinfekuojama, neorganiška, nepralaidi skysčiams ir atspari naudojamoms cheminėms medžiagoms. 

Telstar architektūriniai sprendimai apima šias charakteristikas:

  • Specifiniai reikalavimai švarioms patalpoms;
  • Remiamasi moduliniu konstruktyviu, integruotu, koordinuotu sistemų projektavimu, atsižvelgiant į sienų, lubų, grindų, langų, durų, šviestuvų ir santechnikos įrangos ypatumus.

Laminarinės oro srauto sistemos 

Telstar siūlo pilną asortimentą ventiliatorinių filtrų blokų (angl. Fan Filter Units), montuojamų ant sienų arba lubų, nešiojamas švarus oro paruošimo sistemas, laminarines oro srauto sistemas aukščiausio grynumo produktų apsaugai, visų pirma naudojamas tada, kai produktai yra jautrūs teršalams. 

Oro filtravimo kabinos su HEPA filtrais

Prieš patenkant personalui į kontroliuojamos aplinkos zonas ar švarias patalpas, nuo aprangos turi būti pašalinamos kietosios kenksmingos dalelės. Tai atliekama įrengiant Telstar oro filtravimo kabinas su HEPA filtrais, kuriose naudojama didelės spartos oro srovė. 

Medžiagų perdavimo boksai 

Telstar medžiagų perdavimo boksai yra skirti saugiam medžiagų perdavimui tarp klasifikuotų sričių arba tarp klasifikuotų ir neklasifikuotų sričių. Medžiagų perdavimo boksai gali būti konfigūruojami perduodamų medžiagų biologiniam nukenksminimui, taip sumažinant teršalų patekimą į atmosferą.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus