Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Uždaromoji armatūra, matavimo ir kontrolės sistemos

Uždaromoji armatūra, matavimo ir kontrolės sistemosUždaromoji armatūra, matavimo ir kontrolės sistemos

Platus asortimentas uždaromosios armatūros bei matavimo ir kontrolės sistemų įvairioms pramonės sritims. Tai farmacijos, biotechnologijos, medicinos, kosmetikos, maisto, gėrimų, chemijos, aplinkos sistemų, elektros energijos, vandens, nuotekų valymo, perdirbimo, mikroelektronikos, puslaidininkių pramonės.

Kompanija GEMÜ gamina vožtuvus bei matavimo ir kontrolės komponentus, skirtus darbui aukštoje temperatūroje, aukštame slėgyje ir kritinėse darbo sąlygose.

Sklendžių tipai: peteliškinės, slėgio reguliavimo, rutulinės, elektromagnetinės, daugiafunkcinės – ventilinės, diafragminės, reguliuojančios, atbulinės (atbuliniai vožtuvai), balninės, pilotinės. 

GEMÜ peteliškinės sklendės naudojamos įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip chemijos ir vandens tiekimo bei vandens nuotekų valymo pramonėse. Dažniausiai naudojamos koncentrinės ir viengubos ekscentrinės peteliškinės sklendės. Tačiau kai kuriuose projektuose taip pat yra naudojamos dvigubos ekscentrinės ir trigubos ekscentrinės uždarymo sklendės. GEMÜ peteliškinės sklendės taip pat gali būti naudojamos valdymo grandinėse. 

Slėgio reguliavimo sklendės naudojamos procesuose, kuriuose reikia palaikyti pastovų darbinį ar sistemos slėgį. Sklendės kontroliuoja viršutinę slėgio ribą bei užkerta kelią slėgio šuoliams ir / ar subalansuoja slėgio svyravimus. Priklausomai nuo poreikio, šios sklendės gali būti 3 rūšių. 

Rutulinės sklendės dažniausiai naudojamos vandens tiekimo ir vandens / nuotekų valymo pramonėse. Be to, GEMÜ plastikinės rutulinės sklendės sėkmingai naudojamos chemijos pramonėje. Taip pat šios sklendės gali būti su 2/2-eigų vožtuvais, 3/2-eigų vožtuvais (T formos). Galimi priedai: sandarumo reguliatoriai, smūgio ribotuvai, rankiniai keitikliai, optiniai ir elektriniai padėties indikatoriai. 

Elektromagnetinės sklendės yra skirtos greitiems ciklams ir ypač tinkamos preparatų dozavimo programoms. Plačiai naudojamos bendrojoje pramonėje. 

Daugiafunkcinės – ventilinės sklendės dažniausiai naudojamos ten, kur viename bloke reikia suderinti keletą funkcijų. Tokios sklendės užima mažiau vietos, trumpesnis jų montavimo laikas, jų dėka padidėja įrangos patikimumas. 

Diafragminės sklendės yra plačiai naudojamos daugelyje skirtingų procesų. Diafragminės sklendės gali būti metalinės aseptinės arba vienkartinės, skirtos naudoti steriliems procesams farmacijos, maisto ir biotechnologijų pramonėse. Pramoninės diafragminės sklendės, tinkamos naudoti su inertiniais ir koroziniais skysčiais bei gali būti naudojamos siekiant kontroliuoti ir / ar reguliuoti stipriai užterštus skysčius, dujas arba terpes, savo sudėtyje turinčias smulkiųjų dalelių. Plastikinės diafragminės sklendės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. Šios sklendės plačiai naudojamos vandens / nuotekų valymo, chemijos, paviršių apdirbimo, apdailos bei bendrojoje pramonėje. Plastikinės diafragminės sklendės naudojamos vandens minkštinimo sistemose, cheminių medžiagų padavimui plovimo įrenginiuose, dažų dozavimo sistemose ir kt. 

Reguliuojančioms sklendėms yra keliami labai skirtingi reikalavimai, priklausomai nuo jų naudojimo srities. Pasirenkant sklendes, reikia atsižvelgti į procesų specifinius reikalavimus. Priklausomai nuo naudojimo srities ir reikiamos kontrolės, kaip kontrolinės sklendės gali būti naudojamos diafragminės, peteliškinės arba rutulinės sklendės. 

Atbuliniai vožtuvai yra naudojami daugelyje procesų ir taikomųjų programų. GEMÜ siūlo įvairių tipų atbulinius vožtuvus visoms pramonės šakoms. 

Balninės sklendės idealiai tinka greito ciklo, aukštesnių temperatūrų ir kontrolinėms programoms. Nors jos dažnai naudojamos garų kontrolės ir vandens / nuotekų valymo pramonėje, tačiau gali būti naudojamos ir daugelyje kitų pramonės procesų, tokių, kaip sterilūs ar higieniniai procesai farmacijos, maisto ir biotechnologijų pramonėse. 

Pilotinės sklendės skirtos pneumatiniu būdu valdomoms sklendėms, cilindriniams ir kitiems procesų komponentams. Šios sklendės yra naudingos tiek ekonominiu, tiek ekologiniu aspektu, nes jų pagalba gali būti sumažintos suspausto oro sąnaudos įmonėje, o tai savo ruožtu taupo išlaidas ir išteklius.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus