Kontaktai 

UAB BIOTECHA
P. Vileišio g. 17A,
LT-10306 Vilnius, Lietuva
Tel.: (8 5) 237 60 07
Faksas: (8 5) 270 9056
El. paštas: info@biotecha.lt

Vaistų formuluotės

vaistu formos

Gamybinės žaliavos, skirtos kietai, pusiau kietai (minkštai) ir skystai vaistų formoms. Pažangios ir funkcionalios vaistą sudarančios pagalbinės medžiagos. Platus žaliavų pasirinkimas. Paslaugos kuriant vaistų formuluotes ir perkeliant jas į gamybą.

Kieta vaistų forma

Vaistų su kontroliuojamomis funkcijomis kietų formų plėtra, - vienas svarbiausių šiuolaikinės farmacijos pramonės uždavinių. Jis reikalauja novatoriškų metodų bei tinkamų formuluočių. Mes siūlome viską, kas reikalinga kietų vaistų formų gamybai, įskaitant pagalbines medžiagas bei priedus, lubrikantus, rišamąsias medžiagas, užpildus, sukralozę ir daugybę kitų taikomųjų programų, pritaikytų jūsų produktams. Be to, siūlome pasinaudoti mūsų sukaupta daugiamete patirtimi kuriant naujus produktus ar tobulinant jau gaminamus.

Pusiau kieta vaistų forma

Mūsų siūlomi sprendimai bei reikiamos priemonės pusiau kietų vaistų formų kūrimo, vystymo ir gamybos procesams suteiks daugiau lankstumo bei kūrybiškumo. Tai želatininės medžiagos, antioksidantai, drėgmės stiprikliai, kryptingo rūgštėjimo produktai. Tirpumas ir stabilumas gali būti pasiektas naudojant paviršiaus aktyviąsias medžiagas arba natūralius klijus. Mūsų siūlomi konservantai atitinka visus reikiamus pH reikalavimus.

Skysta vaistų forma

Kompanija Merck yra sukaupusi didžiulę patirtį skystų vaistų formų dozavimo technologijų srityje. Aukštos kokybės produktai ir geriausi sprendimai, atitinkantys visus farmacijos kokybės reikalavimus, sirupų, nosies/akių lašų, tinktūrų, tepalų, fiziologinių tirpalų ar injekcijų gamybai. Be to, platus spektras tirpiklių, konservantų, pH modifikatorių ir stabilizatorių.

Gazele 2013   Gazele 2015


© Biotecha UAB, Vilnius, Lithuania, 2013
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus