Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Biotecha“ – viena iš nedaugelio kompanijų Baltijos šalyse, turinčių ilgametę darbo patirtį gyvybės mokslų, farmacijos, maisto ir gėrimų gamybos srityse. 

Sukaupus daugiametę patirtį, UAB „Biotecha“ siūlo sprendimus ir tiekia priemones, būtinas Jūsų moksliniams tiriamiesiems darbams, gamybiniams procesams bei procesų kontrolei. Tiekia, instaliuoja ir prižiūri pramoninę bei laboratorinę įrangą. 

UAB „Biotecha“ kompanijoje įdiegtos kokybės bei aplinkosaugos vadybos sistemos, sertifikuojamos atitinkamai pagal LST EN ISO 9001:2015 bei LST EN ISO 14001:2015 tarptautinius standartus. Sertifikavimo sritis apima: laboratorinės, pramoninės, medicininės įrangos pardavimas, projektavimas, instaliavimas, aptarnavimas bei konsultavimas techniniais ir moksliniais klausimais; biomonitoringo ir filtravimo įrangos bei elementų, cheminių ir biologinių reagentų, gamybinių žaliavų ir kitų priemonių pardavimas.Istorija

Kompanijos veiklos pradžia laikomi 1990 m., kuomet buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „S.K.S.“, kurioje vieno iš padalinių veikla buvo nukreipta į laboratorinės ir medicininės įrangos bei priemonių pardavimą ir aptarnavimą. 1996 m. bendrovė reorganizuota, atskiriant laboratorinės ir medicininės įrangos padalinį bei perduodant pastarąją veiklą įkurtai uždarajai akcinei bendrovei „Biomedika“.

2007 m. plečiant UAB „Biomedika“ veiklą, įsteigta nauja Biomedika įmonių grupei priklausanti bendrovė UAB „Biotecha“. 2013 m. įsteigtos jungtinės kompanijos Baltijos šalyse:  SIA „Biotecha Latvia“ bei OÜ „Biotecha Eesti“. 

Mūsų misija, vizija ir vertybės

Misija:  Teikiame sprendimus kuriantiems ateitį.

Vizija:  Mūsų globalūs sprendimai gyvybės mokslų srityje.

Vertybės:

  • Nuolatinis  kokybės vadybos sistemų ir aplinkos apsaugos efektyvinimas, siekiant kliento ir teisės aktų reikalavimų atitikimo
  • Ilgalaikė sėkminga partnerystė ir išskirtinės gamintojų atstovavimo sąlygos
  • Išskirtinė kompetencija ir motyvuotas personalas
  • Aplinkos tausojimas, mažinant įmonės veiklos ekologinį pėdsaką bei didinant darbuotojų sąmoningumą

Mūsų moto – suprasti kiekvieno kliento poreikius ir tik tuomet pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Todėl mes teikiame pirmenybę bendravimui su klientais, konsultacijoms ir technologinių naujovių pristatymui, tuo tarpu laboratorinės ar pramoninės įrangos, žaliavų ar laboratorinių reagentų bei priemonių pardavimas yra ilgo ir efektyvaus bendradarbiavimo rezultatas. 

Galerija