Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Biotecha“ – viena iš nedaugelio kompanijų Baltijos šalyse, turinčių ilgametę darbo patirtį gyvybės mokslų, farmacijos, maisto ir gėrimų gamybos srityse. 

Sukaupus daugiametę patirtį, UAB „Biotecha“ siūlo sprendimus ir tiekia priemones, būtinas Jūsų moksliniams tiriamiesiems darbams, gamybiniams procesams bei procesų kontrolei. Tiekia, instaliuoja ir prižiūri pramoninę bei laboratorinę įrangą. 

UAB „Biotecha“ kompanijoje įdiegta kokybės vadybos sistema, sertifikuojama pagal tarptautinį LST EN ISO 9001:2008 standartą. Sertifikavimo sritis apima: laboratorinės, pramoninės, medicininės įrangos pardavimas, projektavimas, instaliavimas, aptarnavimas bei konsultavimas techniniais ir moksliniais klausimais; biomonitoringo ir filtravimo įrangos bei elementų, cheminių ir biologinių reagentų, gamybinių žaliavų ir kitų priemonių pardavimas.Istorija

Kompanijos veiklos pradžia laikomi 1990 m., kuomet buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „S.K.S.“, kurioje vieno iš padalinių veikla buvo nukreipta į laboratorinės ir medicininės įrangos bei priemonių pardavimą ir aptarnavimą. 1996 m. bendrovė reorganizuota, atskiriant laboratorinės ir medicininės įrangos padalinį bei perduodant pastarąją veiklą įkurtai uždarajai akcinei bendrovei „Biomedika“.

2007 m. plečiant UAB „Biomedika“ veiklą, įsteigta nauja Biomedika įmonių grupei priklausanti bendrovė UAB „Biotecha“. 2013 m. įsteigtos jungtinės kompanijos Baltijos šalyse:  SIA „Biotecha Latvia“ bei OÜ „Biotecha Eesti“. 

Mūsų misija, vizija, moto

Mūsų misija – pristatyti ir diegti naujausias mokslo ir gamybos technologijas Baltijos šalyse, tiekti bene visas būtinas priemones moksliniams tiriamiesiems darbams, gamybiniams procesams ir procesų kontrolei. 

Vizija – tapti laboratorinės ir pramoninės įrangos bei priemonių tiekimo ir aptarnavimo lydere Baltijos šalyse. 

Mūsų moto – suprasti kiekvieno kliento poreikius ir tik tuomet pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Todėl mes teikiame pirmenybę bendravimui su klientais, konsultacijoms ir technologinių naujovių pristatymui, tuo tarpu laboratorinės ar pramoninės įrangos, žaliavų ar laboratorinių reagentų bei priemonių pardavimas yra ilgo ir efektyvaus bendradarbiavimo rezultatas. 

Galerija